درباره ما

درباره ما

ري-کی با تلفظ ری و کی واژه ای ژاپنی به معنای انرژی نيروی حياتی است. اين انرژی در تمام موجودات زنده وجود دارد و آنان را تغذيه کرده و زنده نگه مي دارد. از ري کی می توان به عنوان نيرويي شفابخش, به تنهايي يا با روشهای ديگر مورد استفاده قرار داد. ري کی با تقويت ميزان ارتعاشات بدن, هر انسانی را قادر می سازد مقدار زيادتری انرژی را عبور دهد که درنهايت باعث بالا رفتن انرژی کره زمين می شود. غير از نيروی شفابخش ري-کی, مي توانيم برای پيشبرد اهداف و موفقيت در کارهايمان از آن استفاده نماييم.

همه ما مي توانيم ري-کی را بدون هيچ محدوديتی فرا گيريم و از آن استفاده نماييم. هر فردی با هر دانش و موقعیتی می تواند آن را بیاموزد و از آن استفاده نمايد. ري-کی يک مذهب نيست و چون از جانب خداوند ميآيد بسياری از مردم را قادر مي سازد از مفاهيم عقلانی فراتر روند و مذهب خود را بي واسطه تجربه نمايند.

مرکز بين المللی آموزش ري-کی ايران به طور جدی کار خود را از سال 1378 آغاز نمود و هم اکنون با تربيت بيش از 1500 کارورز و 600 استاد ري-کی به کار خود ادامه مي دهد. 

دراين سايت ما سعی داريم اطلاعات کلی درمورد ري-کی به علاقمندان و کارورزان ری-کی را از اطلاعات روز دنيای ري-کي آگاه سازيم. لذا از کليه علاقمندان ري-کی دعوت مي نماييم برای گسترش ري-کی بخصوص در ايران با در اختيار گذاردن مطالب خود ما را در گسترش هرچه بيشتر ري-کی در ايران حمايت نمايند

دوستان گرامی

 

 خواهش دارم که هولی فایر یا پرتو الهی را مانند ریکی در گذشته نکنید و هر کس بنابر سلیقه خود چیزهایی به آن اضافه نکند یا اگر می خواهد اضافه کند حرمتش را نگهداشته و اعلان کند که این اضافات ربطی به هولی فایر یا پرتو الهی ندارد و خودم اضافه کرده ام.

دوستانی که به کلاس من آمده اند دیده اند که اگر مواردی را به مطالب کلاس اضافه کرده ام صرفا جهت افزایش آگاهی و مرتبط با کلاس بوده و همه موارد را تک به تک اعلان کردم که اینها  مربوط به مرکز نمی باشند.

انتظار و خواهش من از شما اینست که لطفا در کلاستان هر آنچه اضافه می کنید اعلان کنید که “این مربوط به هولی فایر یا پرتوالهی نیست و من اضافه کرده ام.”

قصد من فقط حفظ یکپارچگی هولی فایراست.

 لطفا‌ً استادان خود را در یک جلسه فراخوانید و به آنها مواردی که به هولی فایر یا پرتوالهی اضافه کردید را اعلان کنید تا از این به بعد روال درستی در پیش گرفته شود

.